Co je vlastně "5 am sportswear" a kdo za tím stojí?

Jsme dva - Lenka a Honza. Jsme manželé a sport je každodenní součástí našeho života. Každý jsme si k němu našli cestu jinak, ale spojuje nás aktivně trávený čas. Máme to štěstí mít kolem sebe spoustu fajn lidí na stejné vlně. 

Honza se živí marketingem a grafikou, Lenka se věnuje obchodu a prodeji. Díky tomu se nám propojuje práce s koníčkem a můžeme vám tak představit 5 AM - SPORTSWEAR FOR HARD WORKERS. Značku sportovního oblečení, která je věnována všem aktivním lidem, kteří nežijí jen prací, ale užívají si aktivního trávení volného času sportováním a vším skvělým, co s tím je spojeno. Naším cílem je navrhovat a vyrábět kvalitní sportovní oblečení, které navenek odráží pevnou vůli a touhu jít za svými sny a cíli. Třeba odhodlanost vstávat v 5 hodin ráno a stihnout tak ranní trénink ještě před prací.  

Celá výroba probíhá v České republice, naše oblečení je z kvalitních funkčních látek. Děláme jen to, co máme sami vyzkoušené a v čem jsme strávili sami stovky hodin tréninků. Prodáváme to, čemu věříme.

Lenka Barboříková

Lenka se věnuje běhání a ráda cvičí Insanity. Běhat začala, když se nám narodilo druhé dítě a po dvou letech poctivého trénování se umisťuje na stupních vítězů běžeckých závodů v okolí Brna.

Instagram: www.instagram.com/lenka.barborikova/

Honza Barbořík

Honza je triatlonista. Plave, jezdí na kole a běhá. Díky náročnému triatlonovému tréninku je pro něj "5 am" denním chlebem.

Honzův sportovní web: www.deniktriatlonisty.cz
Instagram: www.instagram.com/janbarborik/

5am_spolu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení