Co je vlastně "5 am sportswear" a kdo za tím stojí?

Jsme dva - Lenka a Honza. Jsme manželé a sport je každodenní součástí našeho života. Každý jsme si k němu našli cestu jinak, ale spojuje nás aktivně trávený čas. Máme to štěstí mít kolem sebe spoustu fajn lidí na stejné vlně. 

Honza se živí marketingem a grafikou, Lenka se věnuje obchodu a prodeji. Díky tomu se nám propojuje práce s koníčkem a můžeme vám tak představit 5 AM - SPORTSWEAR FOR HARD WORKERS. Značku sportovního oblečení, která je věnována všem aktivním lidem, kteří nežijí jen prací, ale užívají si aktivního trávení volného času sportováním a vším skvělým, co s tím je spojeno. Naším cílem je navrhovat a vyrábět kvalitní sportovní oblečení, které navenek odráží pevnou vůli a touhu jít za svými sny a cíli. Třeba odhodlanost vstávat v 5 hodin ráno a stihnout tak ranní trénink ještě před prací.  

Celá výroba probíhá v České republice, naše oblečení je z kvalitních funkčních látek. Děláme jen to, co máme sami vyzkoušené a v čem jsme strávili sami stovky hodin tréninků. Prodáváme to, čemu věříme.

Lenka Barboříková

Lenka se věnuje běhání a ráda cvičí Insanity. Běhat začala, když se nám narodilo druhé dítě a po dvou letech poctivého trénování se umisťuje na stupních vítězů běžeckých závodů v okolí Brna.

Instagram: www.instagram.com/lenka.barborikova/

Honza Barbořík

Honza je triatlonista. Plave, jezdí na kole a běhá. Díky náročnému triatlonovému tréninku je pro něj "5 am" denním chlebem.

Honzův sportovní web: www.deniktriatlonisty.cz
Instagram: www.instagram.com/janbarborik/

5am_spolu